• ALTIN (TL/GR)
  904,74
  % 0,35
 • AMERIKAN DOLARI
  15,6255
  % 0,90
 • € EURO
  16,3231
  % 1,22
 • YARIM ALTIN
  2.983,00
  % -0,10
 • CUMHURIYET ALTINI
  5.955,00
  % -0,13
 • ÇEYREK ALTIN
  1.493,00
  % -0,20
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN/TL
  466711,693
  % -0,80

Halk Bankası İban ve Müşteri No Öğrenme

Halk Bankası İban ve Müşteri No Öğrenme

Devlet destekli banka kuruluşlarından biri olan Halk Bankası, havale ve EFT işlemlerinde tüketicilerin daha kolay ve hızlı işlemler yapabilmesi adına alt yapısını daha da güçlendirmiş bulunuyor. 2010 yılında zorunlu olarak kullanımı istenilen IBAN numaraları, daha hızlı bir şekilde para transferi yapabilmek adına tercih ediliyor. Gerek Halk Bankası gerek ise diğer tüm bankalar içinde IBAN numarası ile para transferi aynı zorunluluğu kapsıyor. Bizlerde Halk Bankası IBAN numarası nasıl öğrenilir ve buna ek olarak Halk Bankası müşteri no öğrenme gibi arayışlar içerisinde olanlar için bilgiler hazırladık.

Halk Bankası IBAN Numarası Öğrenme Yöntemleri Nelerdir?

 • Halk Bankası Şube ve ATM’lerden IBAN Numarası Öğrenme
 • Halk Bankası Online İşlemlerden IBAN Numarası Öğrenme
 • Halk Bankası Telefon Bankacılığı Üzerinden IBAN Numarası Öğrenme
 • Halk Bankası Mobil Bankacılık Üzerinden IBAN Numarası Öğrenme

Halk Bankası Şube ve ATM’lerden IBAN Numarası Öğrenme

İlgili bankaya ait size en yakın şubeye giderek banka personelleri ile gireceğiniz diyalog kapsamında IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu işlem için sadece nüfus cüzdanınızın yanınızda olması yeterlidir. Ek olarak bankanın mesai saatleri dışında olması üzerine kapısında yer alan ATM’lerden veya size en yakın ATM üzerinden de bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası Online İşlemlerden IBAN Numarası Öğrenme

Halk Bankası resmi web sitesine erişim sağladıktan sonra, “Online İşlemler” menüsüne girerek burada şifrenizi girip ilerleyin. Hemen üst kısımda yer alan menüde “Hesaplarım” sekmesine tıklayın. Açılan menüde bulunan “Vadesiz TL Hesaplarım” bölümünden “Hesap Detaylarım” sekmesine erişin. Burada yer alan hesaplar içerisinden dilediğinize ait IBAN bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Halk Bankası Telefon Bankacılığı Üzerinden IBAN Numarası Öğrenme

Halk Bank Diyalog servisinden faydalanarak kolayca IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz. Bankaya ait 0850 222 0 400 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak IBAN numarasına ek birçok bilgiyi de edinebilirsiniz.

Halk Bankası Mobil Bankacılık Üzerinden IBAN Numarası Öğrenme  

İnternet bankacılığının yanı sıra mobil cihazlarınız üzerinde de IBAN numaranızı basit bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu işlem için mobil cihazınızın işletim sistemine göre Play Store veya App Store mağazasına girerek bankaya ait mobil uygulamayı indirin. Akabinde uygulamaya giriş yapın ve sol kısımda yer alan menüden “Hesaplarım” sekmesine tıklayın. Buradan IBAN numaranızı öğrenmek istediğiniz hesaba dokunarak tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Halk Bankası Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir?

Hemen üst bölümde IBAN numarası nasıl öğrenilir üzerine verdiğimiz bilgilerin birçoğu, aynı zaman da Halk Bankası müşteri no öğrenme detayları içinde geçerli olmaktadır. Müşteri numaranızı Halk Bankası telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve şubelerden hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Ek bilgi olarak Halk Bankasına ait birçok hesap veya kredi kartı üzerinde kişiye ait müşteri numarası kartın ön yüzünde de belirtilmiştir. Kartınızı ATM yuvasına yerleştirerek şifrenizi girdikten sonra karşınıza çıkacak olan ana işlem menüsü üzerinden “Hesaplarım” kısmına girin ve burada IBAN numarasını öğrenmek istediğiniz hesabı seçerek bilgilere erişebilirsiniz.