• ALTIN (TL/GR)
  906,44
  % 0,53
 • AMERIKAN DOLARI
  15,5823
  % 0,64
 • € EURO
  16,2722
  % 0,89
 • YARIM ALTIN
  2.986,00
  % -0,20
 • CUMHURIYET ALTINI
  5.962,00
  % -0,23
 • ÇEYREK ALTIN
  1.492,00
  % -0,33
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN/TL
  467177,729
  % -0,38

Denizbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Denizbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Kobi bankacılığı alanında adını sıklıkla duyduğumuz Denizbank, bireysel müşterilerine yönelik olarak da oldukça hızlı ve kolay çözüm yolları sunuyor. Özellikle de bankacılık işlemleri için önemli bir güvenlik kilidini oluşturan GSM numaranız ile ilgili sorunlara ilişkin hızlı çözümlemeler sunuyor. Denizbank sim kart bloke kaldırma işlemine yönelik arayışta olanlar için konumuz kapsamında önemli çözüm yollarına değindik. Özellikle de sim kart bloke işlemlerine yönelik kaynaklanan problemlerden ötürü banka hesabınızda işlem yapabilmenize engel konuluyor. Bu durum her ne kadar sıkıcı bir hal alsa da tamamen kişinin güvenliği için uygulanan bir karardır. Kötü kişiler tarafından sim kartınızı kopyalanması ve banka hesabınıza erişimi gibi birçok olası sorunların önüne geçmek adına işleme alınmaktadır. Denizbank sim kart bloke kaldırma yöntemleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

Denizbank Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

 • Denizbank Şubelerinden Sim Kart Bloke Kaldırma
 • Denizbank Telefon Bankacılığı ile Sim Kart Bloke Kaldırma
 • Denizbank ATM’lerinden Sim Kart Bloke Kaldırma

Denizbank Şubelerinden Sim Kart Bloke Kaldırma

Türkiye’nin hemen her ilinde şubelere sahip olan Denizbank, bireysel ve kurumsal alana yönelik hizmetlerini hızlı ve bilgi odaklı olarak çözümlüyor. Sim kart bloke kaldırma işleminizi gerçekleştirmek için ilk yol şubelerden geçmekte. Size en yakın Denizbank şubesine giderek banka personeline sim kart bloke kaldırma talebinizi işleme almasını rica edebilirsiniz. Nüfus cüzdanınızın yanınızda olması gerekmektedir, aksi halde işlem yapılmama durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda onay işlemi bazen kısa sürede gerçekleşebiliyorken, yoğunluk ve durum değişikliklerine göre 24 saat kapsamına da alınabiliyor.

Denizbank Telefon Bankacılığı ile Sim Kart Bloke Kaldırma

Denizbank sim kart bloke kaldırma işlemi için ikinci yol ise telefon bankacılığı ile gerçekleşebiliyor. Bankaya ait müşteri hizmetleri numarasını arayarak sizi karşılayacak menü üzerinden tuşlamalar yapıp ilgili birime aktarıldıktan sonra talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için bankaya ait 444 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini hattını arayarak sim kart bloke kaldırma talebinizi işleme koyabilirsiniz. Akabinde onay sürecine giren bu talebiniz en geç 24 saat kapsamında değerlendirilerek bilgilerinizin güncellenip tarafınıza SMS ile bilgilendirilmesi gerçekleşmektedir.

Denizbank ATM’lerinden Sim Kart Bloke Kaldırma

Yukarı kısımda verdiğimiz alternatif yollar dışında son olarak ATM’ler üzerinde de bu işlemi yapabilirsiniz. Denizbank ATM’lerinden sim kart bloke kaldırma işlemini gerçekleştirmek için size en yakın ATM’ye giderek kartınızı yuvaya yerleştirin. Hemen ardından şifrenizi belirterek giriş yapın ve karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden “Kullanıcı İşlemleri” menüsüne girin. Bu ekranda farklı bir menü sizi karşılayacaktır, “Mobil İşlemler” sekmesine erişin ve burada bulunan kartınıza ait sim kart blokesini hızlı ve kolay bir şekilde kaldırın.

Denizbank Sim Kart Blokesi Neden Olur?

 • GSM numarasının bağlı olduğu operatör değişikliği
 • GSM numarasına bağlı kaynaklı bazı problemler
 • Bankada kayıtlı GSM numarasının kapatılması gibi problemler neden olabilmektedir.